Tradiciniame tinklinio turnyre Gargžduose – Šiaulių ir Panevėžio komandų pergalės

Tradiciniame tinklinio turnyre Gargžduose – Šiaulių ir Panevėžio komandų pergalės
18 Vas 2019

Savaitgalį Gargžduose vyko tradicinis Klaipėdos rajono mero taurės tinklinio turnyras, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Jame dalyvavo Šiaulių, Joniškio, Kaišiadorių, Rietavo, Tauragės, Jonavos, Panevėžio, Kauno, Klaipėdos, Kaliningrado ir Gargždų komandos, iš viso – 15 (6 vyrų ir 9 moterų).

Varžybos vyko keturiose sporto salėse. Moterys žaidė „Kranto“ pagrindinės mokyklos ir „Minijos“ progimnazijos sporto salėse, vyrai – Sporto centro ir Policijos sporto salėse.

Tiek vyrų, tiek moterų komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Pirmas vietas pogrupiuose užėmusios komandos iškart pateko į pusfinalyje, o 2–3 vietas užėmusios žaidė dėl patekimo į pusfinalį.

Pusfinalių rezultatai:

I pusfinalis (vyrai) „Gargždų SC“ 2:1 Klaipėdos „Gitana“;

II pusfinalis (vyrai) Šiaulių „Yvas“ 2:0 „Kaliningradas“;

I pusfinalis (moterys) Kauno „Bellona“ 2:0 Šiaulių „Kanes arena;

II pusfinalis (moterys) „Panevėžys“ 2:0 „Gargždų SC“.

Pasibaigus vyrų pusfinalio varžyboms paaiškėjo varžybų finalininkai. „Gargždų SC“ tinklininkai po atkaklios kovos pusfinalyje nugalėję Klaipėdos „Gitana“ ekipą finale susitiko su Šiaulių „Yvas“. Visgi, daug jėgų pusfinalyje atidavę gargždiškiai pritrūko jų finale, kuriame rezultatu 0:2 nusileido Šiaulių komandai. Trečią vietą turnyre užėmė Klaipėdos „Gitana“ tinklininkai, varžybose dėl 3 vietos rezultatu 2:0 pranokę svečius iš Kaliningrado.

Moterų finale susitiko „Panevėžys“ ir Kauno „Bellona“, kuriame įtikinamą pergalę 2:0 šventė viešnios iš Panevėžio. Trečią vietą iškovojo „Gargždų SC“ žaidėjos, kurios 2:0 įveikė Šiaulių „Kanes arena“ tinklininkes.

Pasibaigus turnyrui komandos buvo pakviestos į varžybų uždarymo vakarą, kuriame buvo apdovanotos komandos nugalėtojos ir prizininkės bei geriausi turnyro žaidėjai ir žaidėjos. Vyrų varžybose geriausio komandos žaidėjo prizą gavo Andrius Tiškus („Gargždų SC“ ), Tomas Vyšniauskas (Klaipėdos „Gitana“), Sigitas Perminas (Šiaulių „Yvas“) ir Dmitriy Kazarnovich (Kaliningradas). Moterų varžybose geriausiomis pripažintos: Agnė Aleknavičienė („Gargždų SC“), Tatjana Matekonis (Kauno „Bellona“), Silva Bakevičienė ( „Panevėžys“) ir Živilė Vidžiūnė (Šiaulių „Kanes arena“).

Share

Skip to content