Varžybose Gargždų sunkiaatlečiai užėmė prizines vietas

28 Geg 2021

Panevėžyje vyko Lietuvos regioninės sunkiosios atletikos varžybos, jose varžėsi sportininkai be amžiaus apribojimo iš Vilniaus, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Anykščių, Rokoškio, Degaičių, Gargždų. Susirinko apie 60 įvairaus amžiaus sportininkų.

Gargždiškiai kovojo šauniai, visi gerino savo asmeninius rezultatus. Merginų grupėje nugalėtojomis tapo visos trys gargždiškės: Agneta Dotaitė (svorio kategorijoje iki 55 kg), Akvilė Giaštautaitė (iki 59 kg) ir Lijana Jakaitė (iki 71 kg). Lijana tapo ir absoliučia nugalėtoja, jos iškelta štanga buvo sunkiausia – 112 kg.

Berniukai: svorio kategorijoje iki 61 kg trečią vietą iškovojo Nojus Brazdeikis, o šioje svorio kategorijoje dalyvavęs Nojus Stonys užėmė penktą vietą. Vaikinas neseniai persirgęs COVID-19 spėjo sustiprėti ir net pagerino savo rekordą. Svorio kategorijoje iki 81 kg 3 vietą iškovojo Audrius Kralikas.

Pasak sunkiosios atletikos trenerio Edvardo Šauklio, varžybos jaunimui labai reikalingos prasiblaškyti, atmosferą pakeisti: „Varžybose vaikai įgauna patirties, pasikrauna energijos, o po to rimčiau kimba į treniruotes ir noriai ruošiasi kitoms varžyboms.“