Vyko Kalėdinis stalo teniso turnyras

Vyko Kalėdinis stalo teniso turnyras
28 Gru 2016

Švenčių išvakarėse stalo teniso mėgėjai rinkosi į Sporto centro salę, kur vyko Klaipėdos rajono kalėdinis stalo teniso turnyras. Dalyviai varžėsi suaugusių (iki 50 metų)  ir veteranų ( nuo 50 metų) grupėse.

Suaugusių grupėje varžėsi 6 dalyviai, kurie žaidė vieno rato sistema. Po dvi valandas trukusių varžybų paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. Trečią vietą iškovojo dažna įvairių sporto varžybų dalyvė Augustė Mikalauskytė, antra vieta atiteko Vytautui Sagaičiui, o nugalėtoja tapo Auksė Gecevičiūtė.

Veteranų grupėje rungtyniavo 8 žaidėjai, kurie buvo suskirstyti į du pogrupius. Pirmas dvi vietas pogrupiuose užėmę žaidėjai pateko į finalinį etapą. Pirmame pusfinalyje susitiko Antanas Blinstrubas ir Alvydas Zumbrickas, pastarasis rezultatu 3:0 iškovojo pergalę. Kitame pusfinalyje susigrūmė Antanas Vaitkus ir Steponas Uselis. Rezultatu 3:0 pergalę šventė ir į finalą pateko Antanas Vaitkus.

Varžybos dėl trečios vietos tarp Antano Blinstrubo ir Stepono Uselio baigėsi rezultatu 3:0 pastarojo naudai.

Kovoje dėl pirmos vietos prireikė visų 5 setų. Tik po atkaklios kovos, įtemptose rungtynėse rezultatu 3:2 pergalę šventė Antanas Vaitkus.

Share

Skip to content