Gargždų SC tinklininkai – šešti Lietuvoje

03 Kov 2016

Šeštadienį Gargždų SC tinklininkai baigė savo pasirodymą 2015-2016 metų Lietuvos aukščiausios tinklinio lygos varžybose. Pusfinalio varžybas pralaimėję Kelmės „Etovio“ komandai mūsiškiai dėl 6-7 vietos susitiko su Kauno „Marito“ tinklininkais. Pirmas varžybas gargždiškiai žaidė išvykoje Kaune. Deja, tą dieną mūsiškiam buvo juoda diena ir pralaimėta rezultatu 0 : 3 ( 21 : 25; 18 : 25; 17 : 25). Sekančią dieną vyko atsakomosios varžybos namuose. Pilna sudėtim žaidę Gargždų SC tinklininkai tik po labai atkaklios penkių setų kovos rezultatu 3 : 2 (30 : 28; 18 : 25; 23 : 25; 25 : 21; 15 : 11) įveikė „Marito“ tinklininkus ir komandom teko žaisti papildomą „auksinį“ setą iki 15 taškų. „Auksinį“ setą sėkmingiau pradėjo svečiai iš Kauno , kurie įsiveržė į priekį 9 : 4. Tuomet Gargždų SC komandos treneris Deividas Žukauskas paėmė minutės pertraukėlę, žaidėjai susikaupė, surado savyje likusių jėgų, pasivijo varžovus ir nugalėjo juos rezultatu 15 : 13. Ši pergalė lėmė, kad debiutiniame sezone Lietuvos aukščiausioje tinklinio lygoje gargždiškiai tarp 15 komandų užėmė aukštą 6 vietą.

Penktadienį Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Gargždų SC tinklininkės dalyvavo tinklinio turnyre Joniškyje, Joniškio rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Į turnyrą buvo pakviestos keturios komandos: Šiaulių , Kauno , Rietavo ir Gargždų. Pusdienį trukusiose varžybose , nugalėjusias visas varžoves Gargždų SC tinklininkės užėmė pirmąją vietą.